Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumları bugün sizin için neler söylüyor? Aşk, İş, Para ve Kariyer durumunuz ile ilgili koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu günlük yorumları. 16 Mart 2021 Salı günü günlük burç yorumlarınızı okuyun.

21 Mart’ta Güneş ile birlikte Venüs gezegeni de Koç burcuna geçiş yapıyor olacak. Sosyal ilişkilerimiz, sevgi alışverişimiz, ikili ilişkilerimiz, beğenilerimiz, zevklerimiz artık daha girişken, enerjik ve aksiyon alan, inisiyatif alan bir tarza bürünecek. Artık hafta sonundan itibaren yeni başlangıçlar yapmak, uzun zamandır yapmak isteyip yapamadıklarımız, belki bazı korkuların bizi engellediği durumların üzerine gitme cesaretini bulacağız.

16 Mart Terazi burcu yorumu

Ekip arkadaşlarınızla yaptığınız çalışmalarınızda bütün sorumluluğu üzerinize alıyor olabilirsiniz. Sahiplenme duygunuz size fazla yorgunluk olarak geri dönebilir.

16 Mart Akrep burcu yorumu

Aşk hayatınızda geçmişten gelen korkularınızı yenmek adına kendinize yeni bir yol çizebilirsiniz. Sevginizi yaşamak ve yaşatmak adına geçmişin karanlığından kurtulmalısınız.

16 Mart Yay burcu yorumu

Çalışma yaptığınız çevrede size karşı kötü niyetle yaklaşan kişiler olabilir. Planlarınızı ve işlerinizi paylaştığınız kişilerin gerçek niyetini öğrenerek paylaşımlarınıza devam edin.

16 Mart Oğlak burcu yorumu

Fedakarlığın size güzellikler kazandırdığını görmek özgüveninizi tazeleyeceği gibi bu konulara bakış açınızı da değiştirebilir.

16 Mart Kova burcu yorumu

İletişiminizin yoğun olacağı bir gündesiniz. Düşüncelerinizi ifade ederken duygularınızın da desteğini almalısınız. Günlük burç yorumlarınıza bakıldığında astrolojik haritanıza göre  bazı iş görüşmeleri veya kısa seyahatler iş yükünüzü arttırabilir.

16 Mart Balık burcu yorumu

Kendi duruşunuzdan taviz vermemeli, kimin sözüne itimat etmeniz gerektiğini ve gösterilen referansların kaynağını iyi anlamalısınız.

16 Mart Boğa burcu yorumu

Hayatınıza aniden girmek isteyen biri olabilir. Güveninizin kazanılması için bir şans verebilir ve yeni bir ilişkinin kapısını aralayabilirsiniz.

16 Mart İkizler burcu yorumu

Toplum önünde fevri davranışlar sergileyebilirsiniz. Ani çıkışlarınız yanlış anlaşılmanıza yol açabilir.

16 Mart Yengeç burcu yorumu

Günlük rutinlerinizin dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ihmal ettiğinizi düşünerek günü tamamen kişisel alanınızı oluştururken tamamlayabilirsiniz.

16 Mart Aslan burcu yorumu

Partnerinizin / eşinizin ailesiyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Duyduğunuz rahatsızlığı kendi ailenizle paylaşmak istemeniz sorunu büyütebilir.

16 Mart Başak burcu yorumu

Yatırımlarınızla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bu sorunlar planlarınızı değiştirmenizi gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir