Burcu Biricik’e Dünyaca Ünlü İsim Övgü Yağdırdı

Burcu Biricik’e Dünyaca Ünlü İsim Övgü Yağdırdı

Burcu Biricik, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız dizilerindeki başarısının yanı sıra Netflix’te yayınlanan Fatma ile de başarısına başarı ekledi. Oyuncu, istemeden de olsa pek çok kişiyi öldüren temizlikçi bir kadına hayat verdiği Fatma dizisinin Netflix’te yayınlanması ile birlikte, dünyanın farklı ülkelerinden de övgü dolu yorumlar ve mesajlar alıyor. Fatma, şiddetin yarattığı seri katil, Netflix Türkiye’nin yeni yerli dizisi olarak yayına başladı ve gerek toplumun kanayan yarası kadına şiddeti, çocuğa istismarı işleyen senaryosu, zengin oyuncu kadrosu ve Burcu Biricik’in müthiş performansı ile beğeni topladı.

“Şimdiye Kadar Gördüğüm En İyi Performanslardan”

Ünü ülke sınırını aşan Biricik için en gururlandıran yorumlar biri de Kanadalı gazeteci Jack Todd’den geldi. Fatma’yı izleyen Todd, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Türk oyuncu Burcu Biricik’in Fatma’da Netflix’teki performansı, şimdiye kadar gördüğüm en büyük performanslardan biri. Tüm prodüksiyon birinci sınıf ve sonuç son derece yoğun bir dram. Kendinize nefes almayı hatırlatmanız gereken türden” ifadelerini kullandı. Güzel oyuncu Burcu Biricik ise Todd’un bu tweet’ini retweet ederek emoji ile teşekkürlerini iletti.

Burcu Biricik’ten Anlamlı Davranış

4 Mayıs’ta 31 yaşına girecek oyuncu, doğum gününde hediye yerine bağış istedi. Biricik, takipçilerinden Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı’na (TODEV) yardım çağrısı yaptı. Instagram’dan paylaşım yapan Biricik, “Canlarım eşim dostlarım sevenlerim sevmeyenlerim. Malum doğum günüm geliyor belki içinizden bir hediye almak gerekirse diye bunu da şöyle şuraya bırakıyorum. Rol gereği olsa da kısa bir zaman için otizmli bir annenin ne zorluklar yaşadığını ne çaresiz durumlara düştüğünü gördüm, yaşadım ve hissettim. Küçük büyük fark etmez benim için en güzel hediye bu olacaktır. Şimdiden teşekkürler” ifadelerini kullandı.

“Yaşlandığımı Düşünüyorum”

Oyuncu, geçtiğimiz aylarda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Hakkında bilinmeyenlerini anlatan Biricik, “31 yaşımdayım ama son zamanlarda yaşlandığımı düşünüyorum. Bir yıldır pijamayla ve makyajsız geziyorum, ondandır belki” demişti.

“Küçük Botokslarım Var”

Estetik hakkında konuşan Burcu Biricik, “Küçük botokslarım var, estetiğim yok. Şu sıralar göz kapağıma taktım. Ekranda kendimi görünce anladım. İyi bir doktor arıyorum” ifadelerini kullanmıştı. Pandemi döneminde daha fazla yemek yemeğe başladığını söyleyen ünlü isim, “Yiyelim, içelim, yapacak bir şey yok” şeklinde konuşmuştu. Biricik, ayrıca, “Küfrediyorum, seviyorum da… Enerjisi güzel. Zamanlaması çok mühim. Haddini bilerek, kime ne küfredeceğini bilmek önemli. Kuralları var, uyduğun takdirde yapıştır gitsin” sözleriyle şaşırtmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir