29 Mart Günlük Burç Yorumları

29 Mart Günlük Burç Yorumları

29 Mart Günlük Burç Yorumları

Dolunay sonrası ilk iş gününe giriş yapıyoruz. Ay, terazi burcunda ilerliyor. Sizi ruhsal anlamda aşağı çeken konuları çözmeli, zihninizi berraklaştırmalısınız. Hayatınıza karşı bazı sorumluluklarınız olduğunu daha yakından keşfedeceksiniz. Bunları bir plana dökmek ve pratik çözümler bulmanız gereken bir süreç başlıyor. Sürekli şikâyet ederek veya birilerini eleştirerek iyileşmek mümkün değildir. 29 Mart günlük Burç yorumları incelendiğinde kendimizle kurduğumuz değer ilişkisini zedeleyen değil bu ilişkiyi destekleyen, bize ‘çiçek açtıran’ insanlarla ilişkilerimize ağırlık vermemiz yaşam kalitemizi de arttırır

29 Mart Koç Burcu Yorumu

İlişkinizde tamam mı devam mı sorularını soruyor olsanız da yine de kendi bildiğinizi okumak fikri hoşunuza gidiyor.

29 Mart Boğa Burcu Yorumu

Duygusal kararlar alarak maddi konularınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmek adına fazla harcama yapmanız ekonomik olarak zorlanmanıza yol açabilir.

29 Mart İkizler Burcu Yorumu

İş yerinizde beklemediğiniz bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz. 

29 Mart Yengeç Burcu Yorumu

Çalışma alanınızda zirveyi hedeflerken eğitim hayatınızı geride bırakmamalısınız. Haftaya Terazi burcundaki dolunay etkileri ile başlıyorsunuz. Bu hafta dikkatinizi yükseltin. Dalgınlık ve dikkatsizlik, istenmeyen durumlara neden olmasın.

29 Mart Aslan Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde yanılmaktan bıkmış olabilirsiniz. Yaşadığınız hayal kırıklıkları yarınlarınıza umutsuz bakmanıza yol açıyor olabilir. Hayatınızda önemli bir konunun zorluğunu kabullenmek ve bununla birlikte güçlenme fırsatınız olacaktır. Bu hafta sizler için en önemli konu ne zaman mücadele edip ne zaman bırakmanız gerektiğini anlamanız diyebiliriz.

29 Mart Başak Burcu Yorumu

Kişisel değerlerinizi tartarak nerelerde hata yaptığınızı düşünebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına her şeyi denerken aydınlanma yaşıyorsunuz.

29 Mart Terazi Burcu Yorumu

Fiziksel değişime gitmek isteyebilirsiniz. Kendinizi daha özgür ve umut dolu hissediyorsunuz. 

29 Mart Akrep Burcu Yorumu

Ani karar almakta üstünüze yok. Her konuda keskin dönüşler yapmanız en çok size zarar verse de vazgeçmiyorsunuz.

29 Mart Yay Burcu Yorumu

Sosyal gruplar içerisinde denge kurmaya çalışıyor olabilirsiniz. Her yere yetişemeyeceğinizi fark ederek özel alanınızdan feragat etmemeye karar veriyorsunuz.

29 Mart Oğlak Burcu Yorumu

Çalışma alanınızda verimliliği artırmak için yeni sistemsel değişikliğe gidebilirsiniz.

29 Mart Kova Burcu Yorumu

Geçmiş çalışma ortamınızda yeni bir teklif alabilirsiniz. Sizlerin yerini dolduramadıklarını düşünerek tekrar kazanmanın yoluna bakabilirler.

29 Mart Balık Burcu Yorumu

Aşk hayatınız sayesinde yeni farkındalıklar kazanarak kişisel bir dönüşüme gidiyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir